Zenbox sauna

Objevte Vaši vlastní a jedinečnou zahradní saunu
 

Ideální rozměry

Chcete si v sauně pohodlně lehnout a odpočívat? Nebo naopak preferujete větší společnost? Naše sauna má vnitřní rozměry 2x2x2m a můžete se pohodlně saunovat až v 6lidech. Zvolený objem je skvělou kombinací pohodlí a efektivity vytápění. 

 

Chytré vytápění

Elektrické vytápění značky HUUM je výbornou volbou pro komfortní vytápění a ovládání venkovní sauny. Kamna o výkonu 9kW rychle vytopí prostor na požadovanou teplotu. Jednoduché nastavení teploty, předehřevu či ovládání světel je možné přes ovládací konzoli v prostoru sauny nebo vzdáleně přes aplikaci v mobilním telefonu. Celá konstrukce je zaizolována tepelnou a paropropustnou izolací. 

 

Dřevo a oheň.

Preferujete teplo z hořícího dřeva a zvuk praskajícího ohně? Zvolte si variantu s kamny na dřevo. Romantika této konfigurace je nekonečná. Jen vy a hučení kamen. Ideální řešení při umístění sauny daleko od elektrické přípojky. 

 
 

Zvolte si luxus a jedinečný zážitek ze saunování.

 

Variace dřevin

Svoji vysněnou saunu si můžete nechat vyrobit z Vámi preferovaných materiálů. Vnitřní obklad doporučujeme realizovat z cedru, olše, osiky či thermowoodu. Venkovní fasádu pak můžete mít stejně jako zenbox pracovnu z celé řady materiálů. Vedle klasické varianty z prken (cedr, borovice, modřín) sluší sauně originální modřínový šindel, opalovaná prkna či plechová fasáda. 

 
 

Vaše chvíle

Bosou nohou ze sauny až k vám domů. Zažijte krásu vaší zahrady s dosud neobjevenou relaxací a užívejte si pohled kruhovým oknem v momentech, které budou jen Vaše. Zenbox sauna Vám bude přinášet jen samou radost. 

 
 
 

Pro individuální návrh a kalkulaci Vaší Zenbox sauny se na nás obraťte

Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé vířivce a swim spa
Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci
Rychlá montáž
Profesionální a rychlá montáž
po celé ČR i Evropě
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz