Tradiční finská sauna Luxor 220

Kód: VIS09
Tip
Neohodnoceno
194 900 Kč 161 074 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

Interiérová finská sauna Luxor 220

 

 

 

 

 

Luxor je špičková tradiční finská sauna rohové stavby určena do interiéru, která je vybavena nejmodernější technologií, která saunování posouvá do vyššího stupně funkčnosti a užitku.

Interiér sauny je vyroben z exotického materiálu - dřeva Abachi (Ayous), které pochází ze západní Afriky. Strom Abachi může vyrůst až do 55 metrů výšky. Jeho dřevo se vyznačuje velmi nízkou tepelnou vodivostí, proto je vhodné právě do interiéru saun - především pro plochy, kde dochází ke kontaktu s pokožkou (lavice, podlahy, opěrky atd.). Materiál je příjemný na sezení a saunující nepálí ani při doteku holým tělem. Vyznačuje se i svou charakteristickou světlou barvou, kterou získává díky působení afrického slunce při růstu.

Dalším jedinečným prvkem saun řady Superior line je "Kříšťálová stěna". Stěny sauny jsou obloženy mozaikou z ozdobných kamenů, která nejenže v kombinaci s Abachi dřevem umocňuje exkluzivitu interiéru samotného, ale také přispívá k funkčnosti saunování samotného. Kříšťálová stěna pohlcuje teplo a pak jej opět redistribuje. Krystaly působí pozitivně na lidskou psychiku a také velmi pozitivně ovlivňují imunitní systém. 

Díky kvalitnímu integrovanému audio systému si můžete během své terapie přehrávat svou oblíbenou či relaxační hudbu a díky tomu umocnit blahodárný účinek sauny samotné. Systém je snadno ovladatelný díky dálkovému ovládání.

Sauna samotná je ovládána krásným a funkčním dotykovým displejem, prostřednictvím kterého, můžete ovládat veškeré funkce sauny, včetně ohřevu.

Velmi přijemným detailem v interiéru je světelná terapie v podobě hvězdného nebe - po celém stropě sauny je instalován velký počet jednotlivých LED žárovek, které interiér sauny osvětlý příjemnými barevnými tóny a tím umoční relaxační účinek celé infrasauny. Uživatel si může zvolit a nastavit takový barevný odstín, který je mu příjemný a pomůže mu v jeho terapii.

Použití 8 mm tvrzeného bezpečnostního skla (dvěře jsou vyrobeny z 6 mm tvrzeného bezpečnostního skla) zaručuje bezkompromisní kvalitu a bezpečnost.

Sauna je již takto v základní ceně vybavena elektrickým topením o výkonu 6 kW (400 V) s lávovými kameny, které jsou velmi dobře dimenzované pro saunu této veliosti. Další standardní vybavení sauny jsou přesýpací hodiny, teploměr, vědro a lžíce.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE SAUNY LUXOR 220
Finská sauna se solnými kameny
Kapacita až pro 4 osoby
Rozměry 220 x 200 x 210 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
3 ergonomické lavice s opěradlem
Vnější/vnější materiál vysoce kvalitní Ayous
Integrované solné panely na zadní stěně
Čtecí lampa
LED barevná terapie - hvězdná obloha
Rádio / BT
MP3
2 reproduktory
Digitální dotykový ovládací displej
Maximální teplota 70 - 100° C
Ventilace
Bezpečnostní 8 mm sklo
Vědro
Lžíce
Přesýpací hodiny
Teploměr

 

Kamna nejsou součástí dodávky - doporučujeme 9 kW.

 

Na všechny sauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Superior line
Hmotnost: 220 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz