Plnospektrální kombninovaná infrasauna Diamond Corner Full Spectrum

Kód: 4593
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
134 900 Kč 111 488 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

 

Kombinovaná fulspektrální infra kabina s finskou saunou Diamond Corner Full Spectrum

 

 

 

Jedinečné kombinace saunovacích sytému, tedy tradiční finské sauna a fullspektrální infrasauny, tedy modelová řada Combi line patří k těm vůbec nejprodávanějším na Evropském trhu. Zcela jistě je to způsobeno jejich velmi bohatou a kvalitní výbavou, funkčností a použitým materiálem.

Tato unikátní kombinovaná sauna je speciálně navržena pro uživatele, kteří chtějí v jedné místnosti kombinovat infrasaunu s plnospektrálními topidly (vhodná k rychlému prohřátí napřiklad před tréninkem apod.) a tradiční finskou saunu (vhodná pro relaxaci po výkonu apod.). Hlavní rozdílové charakterisky obou systému naleznete níže v textu.

Sauny Combi line jsou vyrobeny z přírodního kanadského červeného cedru, který je díky svým vlastnostem nejlepší variantou materiálu pro sauny vůbec. Červený cedr velmi příjemně a především dlouho voní. Má perfektní vlastnosti do vlhkého prostředí a absolutně mu nevadí časté vysychání. Má hezkou jemnou povrchovou úpravu.

Jsou vybaveny tím nejlepší z oblasti infračervených panelů. V zádové a boční zóně jsou instalovány perfektní sálavé ergonomické fullspektrální zářiče, které produkují všechny tři spektra IR záření, tudíž dokáží díky IR-A vlnám penetrovat tkáň do hloubky a tím opravdu řešit to, co uživatel potřebuje. Model Diamond Corner Full Spectrum je rohovou variantou plnospektrální combinované infrasauny, který má celkem 8 RedGlass plnospektrálních zářičů.

Sauna je již takto v základu vybavena elektrickým topením o výkonu 3 kW (230 V)s lávovými kameny, které velmi dobře plní funkcí finské sauny. Další standardní vybavení sauny jsou přesýpací hodiny, teploměr, vědro a lžíce.

Krásný dotykový displej modelové řady Combi line umožňuje ovládat (krom běžných funkcí) intenzitu nahřívání jednotlivých partií. Audio aparatůra je vybavena MP3/Bluetooth konektivitou s kvalitními reproduktory. Velmi přijemnou je světelná terapie v podobě hvězdného nebe - po celém stropě infrasauny je instalován velký počet jednotlivých LED žárovek, které interiér sauny osvětlý příjemnými barevnými tóny a tím umoční relaxační účinek celé infrasauny.

Vnější design kombinuje moderní prosklený styl s klasickými prvky přírodního dřeva. Infrasauny Combi line se hodí do každého interiéru.

Model Diamond Corner Full Spectrum je vybaven osmi ergonomickými zádovými a lýtkovými full spektrálními sálavými zářiči v kombinaci s 3kW topením pro klasickou saunu.

 


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE KOMBINOVANÉ INFRASAUNY DIAMOND 3 FULL SPECTRUM
Kombinovaná plnospektrální infrasauna s finskou saunou
Kapacita až pro 3 osoby
Rozměry 150 x 150 x 190 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
Celkem 8 fullspektrálních topidel
6 ergonomických zádových RedGlass plnospektrálních panelů
2 lýtkové RedGlass plnospektrální panely
3 kW topení pro finskou saunu
Vnitřní materiál kanadský červený cedr
Čtecí lampa
LED barevná terapie - hvězdná obloha
Rádio / BT
MP3
2 reproduktory
Digitální ovládací displej
Maximální teplota 70 - 80° C
Ventilace
Bezpečnostní 8 mm sklo
Vědro
Lžíce
Přesýpací hodiny
Teploměr

 

Na všechny infrasauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

Kombinovaná technologie klasické finské sauny s plnospektrální infra kabinou je ideálním řešením domácího saunování. Naše sauny řady Combi line jsou krásné designové kousky, které spojují účinky klasické finské sauny a full spektrální infrasauny. 

Kvalita výroby, výbava, opracování a komponentů je na velmi vysoké úrovni a odpovídá cenově o několik tříd vyšším saunám. Na tyto infrasauny máme od našich zákazníků jen pozitivní recenze.

Všechny tyto plnospektrální infra kabiny jsou vybaveny topidly, která produkují kompletní spectrum infračereného záření, tedy nejběžnější IR-C vlny, IR-B vlny a především IR-A vlny, které dokáží penetrovat tkáň do největší hloubky.

Výsledkem těchto technologií je rapidní zlepšení účinků infrasauny - především zlepšení pocení uživatele, regenerace organismu, lepší prokrvení tkání, aktivace metabolismu, snížení kyselosti těla a v neposlední řadě samotná relaxace.

Třída fullspektrálních infrasaun Combi line je díky svému designu svěží, moderní a kombinuje nejlepší technologii infračerveného záření s klasickou finskou saunou.. Tyto infrasauny jsou krásné svým designem, velmi efektnívní díky použité technologii a asi jedny z nejprodávanějších v Evropě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Combi line
Hmotnost: 350 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz