Plnospektrální infrasauna Levi 2 Plus Full Spectrum

Kód: VIS12
Neohodnoceno
51 000 Kč 42 149 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

Fulspektrální infrasauna Levi 2 Plus Full Spectrum

 

 

 

 

Modelová řada Levi Exclusive je vybavena kvalitními plnospektrálními topidly, která jsou umístěna s velkmým důrazem na komfort a funkci. Krátkovlnné IR-A paprsky pronikají hluboko do tkání a tím blahodárně působí na svaly, klouby a celý organismus uživatele, aniž by zbytečně ohřívaly okolní prostředí. Díky tomuto jsou infrasauny velmi efektivní a nenáročné na provoz.

Vyjímečnost řady Levi je její výška 200 cm, díky tomu je větší i vnitřní světlá výška, to znamená, že jsou tyto infra kabiny pohodlnější i pro vyšší postavy. Vnější designový materiál Zebrano v šedém tónu vhodně ladí s bohatým prosklením z bezpečnostního 8 mm skla. Vše doplňuje madlo z ušlechtilé oceli.

Interiér infrasaun řady Levi je vyroben z vysoce kvaltiního bílého cedru. Je vybaven kompletní stereo instalací, barevnou terapií (LED chromoterapie 3 x 7 LED), četečí lampičkou bílého světla a ionizátorem.

Model Levi 2 Plus Full Spectrum je vybaven dvěmi zádovými topidly, jedním lýtkovým zářičem a dvěmi čelními topidly. Sauna je díky své šířce 120 cm dobře dimenzována již pro dva uživatele.

 


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE INFRASAUNY LEVI 2 PLUS FULL SPECTRUM
Plnospektrální infrasauna
Kapacita až pro 2 osoby
Rozměry 120 x 100 x 200 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
Celkem 5 topidel
2 zádové panely
2 přední panely
1 panel v lavici
Vnitřní materiál cedr
Vnější materiál Zebrano
Čtecí lampa
LED barevná terapie
Rádio / CD přehrávač
MP3
2 reproduktory
Digitální ovládací displej
Maximální teplota 65° C
Ventilace
Bezpečnostní 8 mm sklo

 

Na všechny infrasauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

Plnospektrální nebo-li fullspektrální infrasauny jsou sauny s kompletním spektrem infračerveného záření. Kvalita výroby, opracování a komponentů je na velmi vysoké úrovni a odpovídá cenově o několik tříd vyšším saunám. Na tyto infrasauny máme od našich zákazníků jen pozitivní recenze.

Všechny tyto plnospektrální infra kabiny jsou vybaveny topidly, která produkují kompletní spectrum infračereného záření, tedy nejběžnější IR-C vlny, IR-B vlny a především IR-A vlny, které dokáží penetrovat tkáň do největší hloubky.

Výsledkem těchto technologií je rapidní zlepšení účinků infrasauny - především zlepšení pocení uživatele, regenerace organismu, lepší prokrvení tkání, aktivace metabolismu, snížení kyselosti těla, posílení imunitního systému, léčivý účinek na kožní choroby a v neposlední řadě samotná relaxace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exclusive line
Hmotnost: 110 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz