Plnospektrální infrasauna Levi 2 Full Spectrum

Kód: VIS06
1 hodnocení
43 000 Kč 35 537 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

Fulspektrální infrasauna Levi 2 Full Spectrum - nejmensší fullspektrální infra kabina na našem trhu!

 

 

 

 

Modelová řada Levi Exclusive je vybavena kvalitními plnospektrálními topidly, která jsou umístěna s velkmým důrazem na komfort a funkci. Krátkovlnné IR-A paprsky pronikají hluboko do tkání a tím blahodárně působí na svaly, klouby a celý organismus uživatele, aniž by zbytečně ohřívaly okolní prostředí. Díky tomuto jsou infrasauny velmi efektivní a nenáročné na provoz.

Vyjímečnost řady Levi je její výška 200 cm, díky tomu je větší i vnitřní světlá výška, to znamená, že jsou tyto infra kabiny pohodlnější i pro vyšší postavy. Vnější designový materiál Zebrano v šedém tónu vhodně ladí s bohatým prosklením z bezpečnostního 8 mm skla. Vše doplňuje madlo z ušlechtilé oceli.

Interiér infrasaun řady Levi je vyroben z vysoce kvaltiního bílého cedru. Je vybaven kompletní stereo instalací, barevnou terapií (LED chromoterapie 3 x 7 LED), četečí lampičkou bílého světla a ionizátorem.

Model Levi 2 Full Spectrum je vybaven dvěmi zádovými topidly, jedním lýtkovým zářičem a jedním čelním topidlem. Sauna je dobře dimenzována pro jednoho uživatele, v krajních případech může být využita pro dvě osoby.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE INFRASAUNY LEVI 2 FULL SPECTRUM
Plnospektrální infrasauna
Kapacita pro 1 osobu
Rozměry 100 x 90 x 200 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
Celkem 4 topidla
2 zádové panely
1 přední panel
1 panel v lavici
Vnitřní materiál cedr
Vnější materiál Zebrano
Čtecí lampa
LED barevná terapie
Rádio / CD přehrávač
MP3
2 reproduktory
Digitální ovládací displej
Maximální teplota 65° C
Ventilace
Bezpečnostní 8 mm sklo

 

Na všechny infrasauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

Plnospektrální nebo-li fullspektrální infrasauny jsou sauny s kompletním spektrem infračerveného záření. Kvalita výroby, opracování a komponentů je na velmi vysoké úrovni a odpovídá cenově o několik tříd vyšším saunám. Na tyto infrasauny máme od našich zákazníků jen pozitivní recenze.

Všechny tyto plnospektrální infra kabiny jsou vybaveny topidly, která produkují kompletní spectrum infračereného záření, tedy nejběžnější IR-C vlny, IR-B vlny a především IR-A vlny, které dokáží penetrovat tkáň do největší hloubky.

Výsledkem těchto technologií je rapidní zlepšení účinků infrasauny - především zlepšení pocení uživatele, regenerace organismu, lepší prokrvení tkání, aktivace metabolismu, snížení kyselosti těla, posílení imunitního systému, léčivý účinek na kožní choroby a v neposlední řadě samotná relaxace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exclusive line
Hmotnost: 110 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz