Plnospektrální infrasauna Joanne 3 Full Spectrum

Kód: VIS08
Akce
Neohodnoceno
69 000 Kč –20 %
Plnospektrální infrasauna Joanne 3 Full Spectrum
69 000 Kč –20 % 55 200 Kč 45 620 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

 

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

 

Fulspektrální infrasauna Joanne 3 Full Spectrum - nejdostupnější opravdu fullspektrální infra kabina pro tři osoby na našem trhu!

  

Řada fullspektrálních infrasaun Joanne je novou krásnou řadou infrasaun pro sezónu 2018. Infrasauny Joanne jsou velmi pěkně provedené moderního designu. 

Díky kombinaci celoevropsky osvědčeného modelu Joanne 3 a celospektrálních infračervenýách zářičů Vám přinášíme nejdostupnější fullspektrální infrasaunu pro 3 osoby na našem trhu.

Topidla jsou umístěna s velkmým důrazem na komfort a funkci. Krátkovlnné IR-A paprsky pronikají hluboko do tkání a tím blahodárně působí na svaly, klouby a celý organismus uživatele, aniž by zbytečně ohřívaly okolní prostředí. Díky tomuto jsou infrasauny velmi efektivní a nenáročné na provoz.

Model Joanne 3 Full Spectrum má tři zádová topidla, jeden lýtkový zářič pod lavicí sauny a dvě čelní topidla. Díky tomuto rozložení je sauna opravdu vhodně dimenzována až pro tři osoby.

Nový a moderní dotykový ovládací displej je umístně na zadní straně sauny. Pod ním je integrován bluetooth audio systém s dvěma reproduktory.

 


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE INFRASAUNY JOANNE 3 FULL SPECTRUM
Plnospektrální infrasauna
Kapacita až pro 3 osoby
Rozměry 152 x 94 x 190 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
Celkem 6 topidel
3 zádové panely
2 přední panely
1 panel v lavici
Celkový výkon 2500 W
Vnitřní materiál skandinávská borovice
Čtecí lampa
Rádio
MP3
2 reproduktory
Digitální ovládací displej
Maximální teplota 65° C
Ventilace
Bezpečnostní sklo

 

Na všechny infrasauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

Plnospektrální nebo-li fullspektrální infrasauny jsou sauny s kompletním spektrem infračerveného záření. Kvalita výroby, opracování a komponentů je na velmi vysoké úrovni a odpovídá cenově o několik tříd vyšším saunám. Na tyto infrasauny máme od našich zákazníků jen pozitivní recenze.

Všechny tyto plnospektrální infra kabiny jsou vybaveny topidly, která produkují kompletní spectrum infračereného záření, tedy nejběžnější IR-C vlny, IR-B vlny a především IR-A vlny, které dokáží penetrovat tkáň do největší hloubky.

Výsledkem těchto technologií je rapidní zlepšení účinků infrasauny - především zlepšení pocení uživatele, regenerace organismu, lepší prokrvení tkání, aktivace metabolismu, snížení kyselosti těla, posílení imunitního systému, léčivý účinek na kožní choroby a v neposlední řadě samotná relaxace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exclusive line
Hmotnost: 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz