Plnospektrální infrasauna Ivar 3 Full Spectrum

Kód: VIS04
Akce
Neohodnoceno
62 375 Kč –20 %
Plnospektrální infrasauna Ivar 3 Full Spectrum
62 375 Kč –20 % 49 900 Kč 41 240 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

 

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

Fulspektrální infrasauna Ivar 3 Full Spectrum - nejdostupnější fullspektrální infra kabina pro tři osoby na našem trhu!

  

 

 

Díky kombinaci celoevropsky osvědčeného modelu Ivar 3 Comfort a celospektrálních infračervenýách zářičů Vám přinášíme nejdostupnější fullspektrální infrasaunu pro 3 osoby na našem trhu.

Topidla jsou umístěna s velkmým důrazem na komfort a funkci. Krátkovlnné IR-A paprsky pronikají hluboko do tkání a tím blahodárně působí na svaly, klouby a celý organismus uživatele, aniž by zbytečně ohřívaly okolní prostředí. Díky tomuto jsou infrasauny velmi efektivní a nenáročné na provoz.

Model Ivar 3 Full Spectrum má tři zádová topidla, jeden lýtkový zářič pod lavicí sauny a čelní zářič. Díky tomuto rozložení je sauna opravdu vhodně dimenzována až pro tři osoby.

Perfektní je v této cenové kategorii nevídané použití vnitřního obložení z bílého cedru, což je díky svým vlastnostem nejlepší možná varianta materiálu pro sauny vůbec. Ivar 3 Full Spectrum má integrovanou poličku na odkládání různých věcí v sauně, vnitřní a vnější osvětlení. Pro umocnění celkového uvolnění je v infrasauně instalována audioaparatůra s CD/MP3 přehrávačem.

Ohromnou výhodou je oboustranný ovládací displej, díky kterému můžete velmi pohodlně saunu obsluhovat z venku (při zapínání a kontrole natápění) i ze vnitř při užívání sauny.

Sauně nechybí ani doplňkové čelní okno, které propouští více světla do interiéru a tudíž zpříjemňuje pocit při saunování.

Rozměry transportního balení jsou 160 x 130 x 20 a 190 x 160 x 35 cm.
 


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE INFRASAUNY IVAR 2 FULL SPECTRUM
Plnospektrální infrasauna
Kapacita až pro 3 osoby
Rozměry 155 x 110 x 190 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
Celkem 5 topidel
3 zádové panely
1 přední panely
1 panel v lavici
Vnitřní materiál cedr
Čtecí lampa
Rádio / CD přehrávač
MP3
2 reproduktory
Digitální ovládací displej
Maximální teplota 65° C
Ventilace
Bezpečnostní 8 mm sklo

 

Na všechny infrasauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

Plnospektrální nebo-li fullspektrální infrasauny jsou sauny s kompletním spektrem infračerveného záření. Kvalita výroby, opracování a komponentů je na velmi vysoké úrovni a odpovídá cenově o několik tříd vyšším saunám. Na tyto infrasauny máme od našich zákazníků jen pozitivní recenze.

Všechny tyto plnospektrální infra kabiny jsou vybaveny topidly, která produkují kompletní spectrum infračereného záření, tedy nejběžnější IR-C vlny, IR-B vlny a především IR-A vlny, které dokáží penetrovat tkáň do největší hloubky.

Výsledkem těchto technologií je rapidní zlepšení účinků infrasauny - především zlepšení pocení uživatele, regenerace organismu, lepší prokrvení tkání, aktivace metabolismu, snížení kyselosti těla, posílení imunitního systému, léčivý účinek na kožní choroby a v neposlední řadě samotná relaxace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exclusive line
Hmotnost: 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz