Plnospektrální infrasauna 3D line Brilliant 1 Full Spectrum

Kód: VIS21
Akce Tip
Neohodnoceno
81 125 Kč –20 %
Plnospektrální infrasauna 3D line Brilliant 1 Full Spectrum
81 125 Kč –20 % 64 900 Kč 53 636 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

 

Fulspektrální infrasauna Brilliant 1 Full Spectrum - špičkově vybavená plnospektrální infrasauna z červeného cedru za dostupnou cenu!

  

 

Dotykové ovládání, REDGLASS zářiče, světelná LED chromoterapie "hvězdné nebe"

 

Fullspektrální infrasauny modelové řady 3D line patří k těm vůbec nejprodávanějším na Evropském trhu. Zcela jistě je to způsobeno jejich velmi bohatou a kvalitní výbavou, funkčností a použitým materiálem.

Infra kabiny jsou vyrobeny z přírodního červeného cedru, který je díky svým vlastnostem nejlepší variantou materiálu pro sauny vůbec. Červený cedr velmi příjemně a především dlouho voní. Má perfektní vlastnosti do vlhkého prostředí a absolutně mu nevadí časté vysychání.

3D line infrasauny kombinují to nejlepší z oblasti infračervených panelů. V zádové a lýtkové zóně jsou instalovány perfektní sálavé fullspektrální zářiče typu QUARTS s červeným sklem (RedGlass technologie), které produkují všechny tři spektra IR záření, tudíž dokáží díky IR-A vlnám penetrovat tkáň do hloubky a tím opravdu řešit to, co uživatel potřebuje. Boční karbonová topidla vhodně doplňují plnospektrální zářiče, tudíž je efekt saunování umocněn do maxima.

Krásný dotykový displej modelové řady 3D line umožňuje ovládat (krom běžných funkcí) intenzitu nahřívání jednotlivých partií (záda, lýtka, přední část). Audio aparatůra je vybavena MP3/Bluetooth konektivitou s kvalitními reproduktory. Velmi přijemnou je světelná terapie v podobě hvězdného nebe - po celém stropě infrasauny je instalován velký počet jednotlivých LED žárovek, které interiér sauny osvětlý příjemnými barevnými tóny a tím umoční relaxační účinek celé infrasauny. Díky elektrickému systému cirkulace vzduchu je v sauně vždy příjemné prostředí.

Vnější design kombinuje moderní prosklený styl s klasickými prvky přírodního dřeva. Infrasauny 3D line se hodí do každého interiéru.

Model Brilliant 1 Full Spectrum je vybaven dvěma zádovými, lýtkovým a čelním full spektrálním QUARTS REDGLASS sálavý zářičem a dvěmi bočními karbonovými topidly. 


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE INFRASAUNY BRILLIANT 2 FULL SPECTRUM
Plnospektrální infrasauna
Kapacita pro 1 osobu
Rozměry 90 x 90 x 199 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
Celkem 7 topidel
2 zádové sálavé plnospektrální QUARTS REDGLASS panely
2 boční karbonové panely
1 sálavý plnospektrální QUARTS REDGLASS panel v lavici
2 čelní sálavý QUARTS Redlight+ plnospektrální panel
Vnitřní materiál kanadský červený cedr
Čtecí lampa
LED barevná terapie - hvězdná obloha
Rádio / CD přehrávač
MP3
2 reproduktory
Digitální ovládací displej
Maximální teplota 65° C
Ventilace
Bezpečnostní 8 mm sklo

 

Na všechny infrasauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

Plnospektrální nebo-li fullspektrální infrasauny jsou sauny s kompletním spektrem infračerveného záření. Kvalita výroby, opracování a komponentů je na velmi vysoké úrovni a odpovídá cenově o několik tříd vyšším saunám. Na tyto infrasauny máme od našich zákazníků jen pozitivní recenze.

Všechny tyto plnospektrální infra kabiny jsou vybaveny topidly, která produkují kompletní spectrum infračereného záření, tedy nejběžnější IR-C vlny, IR-B vlny a především IR-A vlny, které dokáží penetrovat tkáň do největší hloubky.

Výsledkem těchto technologií je rapidní zlepšení účinků infrasauny - především zlepšení pocení uživatele, regenerace organismu, lepší prokrvení tkání, aktivace metabolismu, snížení kyselosti těla, posílení imunitního systému, léčivý účinek na kožní choroby a v neposlední řadě samotná relaxace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D line
Hmotnost: 110 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz