UV sterilizátor Xpose by Blue Lagoon UV-C 42W (do 60m3)

Kód: HC305023
Neohodnoceno
6 990 Kč 5 777 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

HANSCRAFT Xpose Plug & Play UV-C pro nadzemní bazény (a malé vestavěné bazény do max. 60 m3)

 

Máte nadzemní bazén a obáváte se škodlivých virů, bakterií a plísní v bazénové vodě? Hlavní dezinfekční prostředky, jako je chlor, nejsou schopny tyto malé složky zničit. Proto potřebujete UV-C. Speciálně pro váš nadzemní nebo malý vestavěný bazén je určena jednotka Xpose Plug & Play UV-C. Ještě nikdy nebylo tak snadné udržovat zdravou a bezpečnou vodu v bazénu, a to za podpory technologie UV-C.

 

Zneškodňuje viry, bakterie a plísně

Věděli jste, že chlor (a další dezinfekční prostředky) dezinfikuje pouze 80 % bazénové vody? Jednotka Xpose UV-C se postará o posledních 20 % a nedá virům, bakteriím a plísním žádnou šanci. UV-C je přírodní technika, při níž UV záření ničí i ty nejmenší škodlivé mechanismy. Od nynějška tak máte 100% jistotu bezpečné a zdravé bazénové vody.

 

Snadná instalace (Plug & Play)

Zařízení Xpose umístíte na zem ve stoje. Jednoduše jej připojíte k bazénovému čerpadlu (nebo ohřívači bazénu, pokud je přítomen). Zkontrolujte níže uvedené požadavky, abyste zjistili, zda je zařízení Xpose vhodné pro váš bazén.

 

  • Napájení: 230 V - evropská zásuvka (zástrčka je součástí dodávky)
  • Připojení bazénového potrubí: Potrubí 50 mm nebo flexibilní hadice 32/38 mm (není součástí dodávky).
  • Výkon čerpadla bazénu: až 15 m3/h - 15 000 litrů za hodinu.

 

Dlouhá životnost

Jednotka Xpose UV-C obsahuje UV lampu (42 W), která pracuje 9 000 hodin. Poté ji lze snadno vyměnit. Vnější část jednotky je vyrobena z vysoce kvalitního kopolymeru, který je odolný proti vodě a vydrží až 100 let.

 

Zodpovědní majitelé bazénů si jednotku Xpose UV-C objednávají pro svůj nadzemní nebo malý vestavěný bazén. Jdete si pro jistotu zdravé a bezpečné vody v bazénu i vy?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz