Tradiční finská sauna Seppo

Kód: VIS01
Tip
Neohodnoceno
149 900 Kč 123 884 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Navrhněte si vlastní cenu
Navrhněte si vlastní cenu
a vyřešíme individuální kalkulaci

Detailní popis produktu

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!

 

Seppo je špičková tradiční finská sauna určena do interiéru, která je vybavena nejmodernější technologií, která saunování posouvá do vyššího stupně funkčnosti a užitku.

Interiér sauny je vyroben z osvědčené kombinace kanadského jedlovce a červeného cedru, a v exteriéru jsou ještě doplněny prvky z Abachi dřeva, které pochází ze západní Afriky.  Lavicd a opěradla jsou taktéž vyrobené z Abachi dřeva.Toto dřevo se vyznačuje velmi nízkou tepelnou vodivostí, proto je vhodné právě do interiéru saun - především pro plochy, kde dochází ke kontaktu s pokožkou (lavice, podlahy, opěrky atd.). Materiál je příjemný na sezení a saunující nepálí ani při doteku holým tělem. Vyznačuje se i svou charakteristickou dlouhotrvající vůní.

Sauna samotná je ovládána krásným a funkčním dotykovým displejem, prostřednictvím kterého, můžete ovládat veškeré funkce sauny, včetně ohřevu.

Střecha této sauny je izolována izolačí vatou a hliníkovou fólií.

Velmi přijemným detailem v interiéru je světelná terapie instalována na stropě a za opěradly, které interiér sauny osvětlý příjemnými barevnými tóny a tím umoční relaxační účinek celé infrasauny. Uživatel si může zvolit a nastavit takový barevný odstín, který je mu příjemný a pomůže mu v jeho terapii.

Horní lavice sauny je široká 60 cm, což znamená pohodlné ležení i pro větší a silnější postavy. Spodní lavice jsou široké 40 cm a mají zaoblené hrany, což není jen hezkým designovým detailem, ale i pohodlnější pro nohy či kolena.

Použití 8 mm tvrzeného bezpečnostního skla (dvěře jsou vyrobeny z 6 mm tvrzeného bezpečnostního skla) zaručuje bezkompromisní kvalitu a bezpečnost.

Další standardní vybavení sauny jsou přesýpací hodiny, teploměr, vědro a lžíce.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE SAUNY SEPPO
Finská sauna se solnými kameny
Kapacita až pro 4 osoby
Rozměry 200 x 175 x 190,5 cm (Š x H x V)
Určení do interiéru
3 ergonomické lavice s opěradlem
Vnější/vnitřní materiál kombinace jedlovce a červeného cedru
Čtecí lampa
LED barevná terapie
Digitální dotykový ovládací displej
Maximální teplota 70 - 100° C
Ventilace
Bezpečnostní 8 mm sklo
Vědro
Lžíce
Přesýpací hodiny
Teploměr

 

Na všechny sauny můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%. Ceny jsou uvedeny bez ceny za dopravu, která se liší dle konkrétního modelu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Superior line
Hmotnost: 170 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz